Zbuduj Box razem z

1. Planowanie i dobór sprzętu

Jeżeli otwierasz box/garage gym/strefę treningu funkcjonalnego bądź masz w planie pełną jego modernizację jesteś w odpowiednim miejscu. Nasze doświadczenie i dotychczasowe realizacje pozwalają nam mieć pewność, że nasze rekomendacje pomogą Ci w osiągnięciu upragnionego celu. Spotkajmy się. Porozmawiajmy. Zaproponujemy rozwiązania dopasowane do twoich potrzeb i portfela.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksową ofertę, dzięki czemu wszelkie niezbędne produkty kupisz w jednym miejscu nie martwiąc się o dostawców, to my jesteśmy gwarantem powodzenia inwestycji. Oprócz produktów marki własnej STEELSTORM jesteśmy również dystrybutorem renomowanych marek jak RPM czy Assault AirBike i AirRunner wykorzystywane podczas crossfit games. 

2. Wycena i sposoby finansowania

Jesteśmy po spotkaniu, rozmowie, znamy Twoje oczekiwania. Teraz przygotowujemy szytą na miarę ofertę cenową. Możesz liczyć również na nasze wsparcie w kwestii wyboru sposobu finansowania.

3. Produkcja, montaż, finalizacja zamówienia

Po akceptacji wyceny i finalizacji sposobu płatności przystępujemy do realizacji projektu. Pamiętaj, że na bieżąco informujemy Cię o statusie jego realizacji. Ustalamy terminy transportu i montażu, które dla Ciebie będą najbardziej komfortowe.

4. Realizacja projektu

Zjawiamy się u Ciebie zawsze w ustalonym terminie, a doświadczenie, które posiadają nasi pracownicy gwarantuje szybkie i dokładne przygotowanie miejsca treningu.

5. Wsparcie posprzedażowe

Nasza współpraca nie kończy się w momencie zdania projektu. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Potrzebujesz konsultacji, masz pytania dotyczące użytkowania sprzętu czy jego konserwacji? Jesteśmy sdla Ciebie. Dla nas każda realizacja jest początkiem dalszej współpracy i zdajemy sobie sprawę, że nasza pomoc niejednokrotnie przydaje się w trakcie prowadzenia działalności a nie tylko na jej początku.